Eljif Elmas’tan Arda Güler vurgusu!

Fenerbahçe’nin eski futbolcularından Eljif Elmas, ülkesinin basınına açıklamalarda bulundu. Sarı-lacivertli takımda geçirdiği günleri anlatan Eljif Elmas, EURO 2024 öncesi Arda Güler ile ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı.

Türkiye’deki atmosfere değinen Eljif Elmas, “Pek çok stadyumda oynadım ama hiç Türkiye’deki gibi hissetmedim, bu korkunç bir şey. Fenerbahçe’de oynadım, stadın enerjisi sizi öyle bir oynamaya itiyor ki… ‘Yüzde 200’ denilen şey tam olarak bu” dedi.

Galatasaray’a attığı golden sonra yaşadığı duyguları paylaşan Eljif Elmas, “Dürüst olmak gerekirse, maçtan iki hafta önce sadece Galatasaray’ı düşünüyordum, gol atmak istiyordum. Çocukken bile gol atmak isterdim ve bu benim için gerçek bir onurdu. Soyunma odasında söyleyecek özel bir şey yoktu çünkü skor 1-1’di. Ama daha önce gördüğüm tüm büyük yıldızlar takım arkadaşlarımdı. Örneğin çok yakın arkadaşım olan Mehmet Topal, Volkan Demirel, hepsini saymıyorum, gerçekten beni tebrik etmeye geldiler. Fenerbahçe’nin o zamanlar Kadıköy’de 20 yıldır kaybetmediğini söylediler. Golü ben attım, o yüzden kaybetmedik, bana söyledikleri buydu. Şimdi bana söyledikleri her şeyi söylememeliyim ama ‘Eljif, senin golün bizi kurtardı’ dediler” ifadelerini kullandı.

EURO 2024’te Arda Güler’in etki yapabileceğini dile getiren Eljif Elmas, Racin’e yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Bence EURO 2024’te sürpriz ve büyük etki yapabilecek isim Arda Güler.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x